تبلیغات
موسسه قرآنی بقیه الله خلیل شهر

موسسه قرآنی بقیه الله خلیل شهر
خدایا اگر روزی خواستی این حجاب، دو مرتبه از سر من برداشته شود آن روز را آخرین روز عمر من قرار بده که دیگر اقلا با جهل از دنیا نروم.

باز هم می خواهم از سهیلا آرین بگویم، که چه می شود یک انسان، که در مهد به اصطلاح آزادی زندگی می کند این چنین شیفته حجاب می شود، و حسرت می خورد از اینکه چرا در عنفوان جوانی روی به خدا نیاورده است، آن گونه که خودش می گوید آیه ای از قران زندگیش را متلاطم کرده است. آنجا که خداوند می فرماید:
 فکر نکن همه این ها که داری مال خودت است همه از قدرت من است؛ آری جوانیت از من است، زیبائیت از من است، قدرتت از من است و....

اما ای خدا چرا ما که در عصر قران زندگی میکنیم و در کشوری با محوریت قران زندگی میکنیم این آیات بر ما اثر چندانی نمی گذارد؟
خدایا چر این آیه با ما این چنین نمی کند، که هر گاه دوستان ما به حجاب ما طعنه زدند و گفتند: این چیست بر بالای سرت؛ دستی بکشیم بر سرمان؛ و با افتخار همچون سهیلا بگوئیم این تاج بندگی ماست.
[ دوشنبه 13 شهریور 1391 ] [ 10:20 ب.ظ ] [ حافظان وحی ] [ برای حافظان وحی ]
.: Weblog Themes By Weblog Skin :.
درباره وبلاگ

نویسندگان
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
Online User
کد پیغام خوش آمدگویی ایکا - چهره های قرآنی

ایکا، مرکز فعالیت های قرآنی جوانان کشور قرآن، قران، گلستان قرآن، قاری، قرائت، تلاوت، ترتیل، دانلود، فرقان، عکس قرآن، استاد، آموزش، خبر، مقاله، محفل، محافل، جلسه، جلسات، ,مصطفی اسماعیل,عبدالباسط,شعبان صیاد,محمد رفعت,اللیثی,شعیشع,حکیم عمران,طه الفشنی,متولی عبدالعال,نفشبندی,ابراهیم شعشاعی,عبدالفتاح شعشاعی,علی محمود,سعید مسلم,شحات محمد انور,محمود رمضان,فتحی قندیل,سعید زناتی,بسیونی,طاروطی,غلوش,محمد صدیق منشاوی,محمود صدیق منشاوی,احمد عامر,احمد شبیب,جواد فروغی,پورزرگری,قاسم رضیعی,پرهیز کار,احمد بوالقاسمی ,کریم منصوری,سعید طوسی,حامد شاکر نژاد,حمید شاکر نژاد,قرآن,قران,تلاوت,ترتیل,دانلود,دانلد

×
لاَ عِلْمَ لَنَا اِلاَّ مَا عَلَّمْتَنَا

ما علمی نداریم مگر آن كه تو به ما یاد دادی
سوره بقره آیه ۳۲